صفحه اصلی

درباره ما

شرکت جنگل خانگی مفتخر است، طراوت، زیبایی و آرامش طبیعت را به خانه‌های شما به ارمغان آورد، طرح‌های طبیعت در دو تیپ قابل ارائه به شما می‌باشد.

در تیپ CIP:

زمینه‌ی صخره با پوشش خزه، طیف‌های نور طبیعی خورشید، باران‌های طبیعی و پوشش گیاهی خواهید داشت.

و اما در تیپ VIP:

زمینه صخره با پوشش انواع خزه، طیف‌های نور خورشید در سه مدل صبحگاه، نیمروز و نور مهتاب در شب، باران‌های طبیعی، پوشش گیاهان استوایی با تنوع رنگی مختلف، مه دائمی روی پوشش گیاهی، برکه‌ی آب همراه با آبشار خواهید داشت.

برخی از
گونه‌های گیاهی جنگل‌های بارانی
جنگل‌های بارانی دارای گونه‌های بسیار متنوعی هستند که در آمازون بیش از 40،000 گونه شناخته شده است. اپیفیتس یکی از بزرگترین و اصلی ترین گونه‌های گیاهی است که روی درختان و دیگر گیاهان می‌رویند. شامل بروملیاد ها، سرخس ها، هوازی و ارکیده ها می‌شوند. جنگل خانگی با دارا بودن کلکسیونی از این گونه‌ها حس زیبای جنگل‌های بارانی را برای شما به ارمغان می‌آورد.
Guzmania
گازمانیا
بروملیاد
Tillandsia
تیلاندسیا
بروملیاد
Vriesea
وریسیا
بروملیاد
 
 • LED
  ال ای دی رشد گیاه برای سالم ماندن گیاهان، تغزیه آنها و فتوسنتز نیازی به داشتن نور خورشید نمی‌باشد. جنگل خانگی با تهیه نور مورد نیاز در ابعاد مختلف شرایط مناسب برای رشد و نمو گیاهان را مهیا کرده است.
   
   
  در دو حالت
  نور شب و نور روز
  Intelligence
  هوشمند سازی تراریوم و ویواریومتراریوم و ویواریوم ایجاد شده توسط جنگل خانگی نیاز به نگهداری ندارند و توسط سیستم هوشمند، شرایط رطوبت، دما و میزان نوردهی گیاهان کنترل می‌شوند. این سیستم می‌تواند در صورت نیاز از طریق اینترنت قابل دسترسی باشد.
   
   
  برند آلمانی
  کنترل از راه دور
   
 • FauxRock
  ساخت صخره مصنوعیدیواره جنگلی و فضای صخره ای ایجاد شده توسط جنگل خانگی، توسط طراحان این مجموعه اجرا می‌شود ، سبک و قابل حمل می‌باشند و در مدل‌های مختلف با توجه به انتخاب شما قابل اجرا هستند.
   
   
  در دو نوع
  محکم با قابلیت تحمل فشار،سبک و غیر محکم
  live green sphagnum moss S
  انواع خزه جنگلی در شرایط آب و هوایی مناسبی که توسط جنگل خانگی ایجاد شده، می توان انواع خزه جنگلی را مشاهده کرد. که محیطی با طراوت و زندگی بخش را به ارمغان می‌آورد.
   
   
  از قبیل
  خزه اسفاگنوم،خزه کریسمس
   

تماس برای کارشناسی

Call
دکتر رضایی (کارشناس فروش)0912-210-4845
Call
مهندس موسوی (کارشناس تولید)0912-033-8688